Menu Close

„Mokykla 2014“«Школа 2014»

Lapkričio 21 d. mūsų mokyklos 10-12 klasių mokiniai lankėsi LITEXPO parodų centre 4-oje mokyklų įrangos, mokymo priemonių ir technologijų parodoje „Mokykla 2014“. Mokiniai apžiūrėjo parodų ekspozicijas, sužinojo, kodėl artimoje ateityje darbui vien mokyklos ir diplomo neužteks, pasižvalgė po Mumo salą: Galimybių klasę, Ateities klasę, Mobiliąją bioklasę, Atradimų klasę bei apsilankė Mokytojų ir mokinių kambaryje, taip pat susipažino su robotų panaudojimo mokykloje galimybėmis ir perspektyva. Mokiniai turėjo puikią galimybę dar kartą susimąstyti apie savo ateitį, būsimos specialybės ar veiklos pasirinkimą, išbandyti įvairių veiklų, pabendrauti su mokymo priemonių mokyklai gamintojais, vadovėlių leidėjais, pašurmuliuoti kartu su bendraamžiais, palyginti, kuo patys gyvena, ką veikia vienmečiai, kokia numatoma ateities mokykla. Buvo smagu ir naudinga.

11 klasės auklėtoja Stanislava Jautakienė

21 ноября ученики 10-12 классов нашей школы посетили  центр выставок LITEXPO, где была открыта 4-ая выставка школьного оборудования, учебных принадлежностей и технологий «Школа 2014». Ребята внимательно осмотрели всю экспозицию, ознакомились с представленными на выставке экспонатами. Особый интерес у старшеклассников вызвал остров Мумо, где расположились инновационные классы: класс Возможностей, класс Будущего,  класс Открытий, мобильный Биокласс. Здесь они узнали много нового и интересного о перспективах развития школы. Пребывание на выставке не ограничилось только осмотром: у ребят была также возможность поучаствовать в экспериментах, побеседовать с участниками выставки и своими сверстниками – и в очередной раз задуматься о собственных перспективах, о предстоящем выборе своего жизненного пути.

Классный руководитель 11 класса Станислава Яутакене

Skip to content