Menu Close

„Mes – pirmokai“«Мы – первоклассники»

Spalio 25 dieną mūsų mokykloje vyko tradicinė pirmos klasės mokinių šventė „Mes – pirmokai“. Beveik du mėnesius vaikai pratinosi prie mokyklinio ritmo, buvo supažindinami su pagrindiniais  dalykais, kol pasiruošė  tapti pilnateisiais mūsų mokyklos šeimos nariais. Visus susirinkusius jie nudžiugino savo pasirodymu-puikiai deklamavo eilėraštukus, šoko, dainavo, šauniai atliko linksmas užduotis. Šventėje dalyvavo visa pradinės mokyklos bendruomenė, pirmos klasės mokinių tėveliai bei mokyklos administracija.  Buvo linksma ir smagu stebėti mūsų mažiausius…Mokyklos direktorė Veronika Kočneva išsakė gražius palinkėjimo žodžius, kiekvienam įteikė garbingą pirmoko pasą. Šventės pabaigoje pirmokus pasveikino 2-4 klasių mokiniai.

Sveikiname jus, mieli pirmokai!

25 октября в нашей школе  прошел традиционный праздник посвящения первоклашек в первоклассники «Мы – первоклассники». Почти два месяца ребята знакомились со школьной жизнью, и вот настало время стать полноправными членами школьной семьи. Первоклассники порадовали всех своим выступлением. Праздник прошел весело, радостно. Присутствовали ученики и учителя начальной школы, родители учащихся 1 класса, администрация школы. С добрыми словами напутствия обратилась к первоклассникам директор школы Кочнева Вероника Станиславовна. Каждому ученику она вручила паспорт первоклассника. В конце праздника первоклассников поздравили ученики 2-4 классов.

Поздравляем вас, дорогие первоклассники!

Skip to content