Menu Close

„Darom-2015“„Darom-2015“

Balandžio 23 dieną 7 klasės jaunieji miško draugai vėl išvyko į Parudaminio girininkiją dalyvauti akcijoje „Darom-2015“. Vaikai turėjo surinkti buitines šiukšles jiems nurodytame miško plote. Ir ko tik čia nebuvo: buteliai, dėžės, statybinių medžiagų atliekos, automobilių padangos… Šiukšlių maišai prisipildydavo bematant. Mokiniai dirbo nuoširdžiai, pavargo, bet kaip po to buvo malonu žiūrėti į išvalytą mišką, kvėpuoti grynu oru. Paskui nuvyko pažiūrėti inkilėlių, kuriuos iškėlė prieš mėnesį. Čia mokinių laukė maloni staigmena-beveik visuose namukuose buvo apsigyvenę naujieji šeimininkai. Po sunkios darbo dienos girininkijoje vaikų laukė laužas ir vaišės. Už gerą darbą jauniesiems miško mylėtojams buvo įteikta Parudaminio girininkijos padėka ir knygos apie gimtojo krašto gamtą.

23 апреля Юные друзья леса из 7 класса вновь отправились в Парудаминское лесничество, чтобы принять участие в акции „Darom“. Ребятам необходимо было очистить отведённый участок леса от бытового мусора. Чего здесь только не было: бутылки, коробки, строительные отходы, покрышки… Не успевали открыть мешок для мусора, как он уже был заполнен. Работали от души, на совесть, устали, конечно, но как приятно было смотреть на чистый лес и дышать чистым воздухом. После работы, несмотря на усталость, отправились посмотреть на скворечники, которые вывесили месяц назад. И здесь ребят ждала приятная неожиданность – почти все домики были заняты, и  их обживали новые хозяева. В лесничестве после трудового дня ребят ждал костёр и угощение. Перед отъездом Юные друзья леса получили грамоту за хорошую работу и книги о природе родного края.

Skip to content