Menu Close

„Atmintis gyva, nes liudija“«Память жива, потому что свидетельствует»

Sausio 13-ąją-Laisvės gynėjų dieną-mūsų mokykloje vyko visuotinė pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. 8.00 val. dešimčiai minučių užgesinome šviesą ir savo pastato languose uždegėme atminties žvakutes-gyvybės, šviesos, atminties ir vilties simbolį-žuvusiems už Lietuvos Laisvę. Taip norime  prisiminti ir pagerbti žuvusiuosius bei nukentėjusius valstybės gynėjus, puoselėti istorinę atmintį bei patriotiškumą.

 13 января отмечается День памяти защитников свободы. В этот день в нашей школе, как и во всей Литве, прошла гражданская акция «Память жива, потому что свидетельствует». В 8 часов утра на 10 минут был погашен свет и зажжены свечи – символ жизни, света и надежды. Они были зажжены в память о тех, кто погиб, защищая свободу Литвы. Их имена  навечно внесены в историю  государства, их имена останутся и в нашей памяти.

Skip to content