Menu Close

„Ačiū, Abėcėle!“«Спасибо, Букварь!»

Mokyklos salės centre – gražiai nupieštas plakatas, kuriame užrašyti žodžiai – „Ačiū, Abėcėle!“. Salė papuošta gėlėmis, spalvotais balionėliais, lapeliais. Juose užrašytos raidės ir skiemenys. Girdisi linksmi vaikų balsai…

Šios dienos šventė buvo ypatinga, nes mes skyrime nuostabiai knygai – Abėcėlei. Jai labai sena knyga. Jai daugiau nei 400 metų. Visą tą laiką Abėcėlė vaikus moko skaityti. Ir mano pirmokėliams ji padėjo: nutiese šviesų kelią į įdomų, nors ir sudėtingą, žinių ir mokslo pasaulį.

Abėcėlės šalis! Jos mes nerasime nei viename žemėlapyje, bet visi nuo mažų dienų trokštame į ją pakliūti.

          Tiesaus, praminto kelio nerasite į tą šalį,

           Ir ją pasiekti gali tik norintys labai.

           Bet Abėcėlė kviečia visus į savo kraštą,

           Į svetingą kraštą? Kuriam gyvena raidės nuo A iki Ž.

 

           Sėkmės Jums – mano mieli pirmokai!

Pradinio ugdymo mokytoja  Ana Šalčiūnienė

В центре зала – красиво оформленный плакат. На плакате слова «Спасибо, Букварь!». Зал украшен цветами, воздушными шарами, листьями, на которых написаны отдельные слоги и буквы. И весёлые детские голоса…

Праздник у нас сегодня был необычный, потому что мы его посвятили удивительной книге – Букварю. Эта самая старая книга. Нашему букварю более 400 лет. Он много лет учит читать детей. И моим первоклассникам букварь помог: открыл светлый путь в увлекательный мир знаний.

Страна Буквария! Страны Букварии мы не найдём на карте, но с детских лет мы все туда стремимся.

         Туда прямого, торного не сыщете пути,

         И могут лишь упорные до той страны дойти.

         Но всех страна Буквария зовёт в свои края,

         Раскинулась Буквария от буквы А до Я.

              Успехов вам – мои первоклассники!

Анна Шальчюнене

Skip to content