Menu Close

Prie Naujametinės eglutėsУ Новогодней ёлки

Naujieji metai-puiki šventė, kuri dovanoja stebuklą ir džiaugsmą. Gruodžio 28 dieną pradinėje mokykloje vyko šventė „Prie Naujametinės eglutės“.

Burtų kupiną pasaką ir šventinę nuotaiką vaikams dovanojo 4 klasės mokiniai ir Senelis Šaltis. Salėje tvyrojo  pasakiška atmosfera. Šventės pabaigoje Senelis Šaltis pasveikino visus su Naujaisiais 2016 metais, palinkėjo laimės, sėkmės ir pažadėjo apsilankyti kitais metais.

Новый год – замечательный праздник, от которого ждут чудес и радости.  28 декабря в начальной школе прошёл праздник «У Новогодней ёлки».

Волшебную сказку и праздничное настроение подарили ребятам учащиеся 4 класса и Дед Мороз. В зале царила сказочная атмосфера. В завершении утренника Дед Мороз поздравил всех присутствующих с Новым 2016 годом, пожелал счастья, здоровья, успехов и пообещал прийти в следующем году.

Skip to content