Menu Close

Artėjant šv.Velykoms…Предпасхальная поездка

2012 m. kovo 28 d. mūsų mokyklos 4-10 klasių mokiniai kartu su tikybos mokytoja s.Viktorija ir istorijos mokytoja I.Miloš, artėjant šv.Velykoms, apsilankė Vilniaus stačiatikių vienuolyne prie šv.Dvasios cerkvės. Mokiniai apžiūrėjo cerkvę, susipažino su jos puošnia architektūra ir garbinga istorija, sužinojo cerkvėje palaidotų trijų Vilniaus stačiatikių kankinių Antonijaus, Eustachijaus ir Jono kulto istoriją, išgirdo, kaip buvo vaizduojami šventieji. Uolinėje cerkvėje mokiniai kartu su šventiku pasimeldė, uždavė jam klausimų, uždegė žvakes už artimųjų sveikatą ir mirusiųjų ramybę.

Istorijos mokytoja Ina Miloš

28 марта, в предверии св. Пасхи,  ученики 4-10 классов вместе с учителем религии  с.Викторией  и  учителем истории И.Милош посетили православный Свято-Духовский храм в Вильнюсе. Ребята познакомились с историей  и архитектурой храма, с традициями иконописи, узнали о Виленских мучениках  Антонии, Иоанне и Евстафии. Вместе с батюшкой помолились в пещерной церкви, задали интересующие их вопросы, зажгли свечи.

Учитель истории Инна Милош

Skip to content