Menu Close

Poezijos šventė pradinėje mokykloje Праздник поэзии в начальной школе

Kovo 20 d. pradinėje mokykloje vyko poezijos šventė ,,Pasigrožėk, pavasaris ateina‘‘!  Šventėje dalyvavo 1-4 kl. mokiniai, o taip pat priešmokyklinės grupės vaikai. Skambėjo eilėraščiai apie gamtą, pavasarį ir draugystę. Vaikai labai stengėsi gražiai deklamuoti, o jų klausėsi ir juos vertino mokinių mokytojai bei mokyklos bibliotekininkė Marija Larionova, kuri vaikus pagyrė, įteikė spalvingas knygutes dovanų, skatino skaityti, mylėti knygą.

Pradinio ugdymo mokytoja Galina Tyško

20 марта  в начальной школе прошел праздник поэзии «Полюбуйся, весна наступает!». В празднике принимали участие ученики с  1 – 4 классов и подготовительной группы. Прозвучали стихи о природе, весне и о дружбе. Ребята показали свое старание и мастерство  в чтении стихов. Праздник поэзии проходил при активном участии классных руководителей начальных классов и библиотекаря школы.

Учитель начальных классов Галина Тышко

Skip to content