Menu Close

Sveikatingumo mėnuoМесячник здоровья

Vasario mėnesį mokykloje buvo organizuojami sveikatingumo renginiai, skirti atkreipti mokinių dėmesį į svarbiausią ką turime – tai mūsų sveikatą. Pradinių klasių mokiniai dalyvavo piešinių konkurse „Sveika planeta“, susipažino su vitaminais, patys domėjosi produktais, kuriuose yra vitaminų. Ruošė vitaminizuotas salotas, turėjo galimybę parodyti savo jau turimas žinias apie sveiką mitybą ir sužinoti daug naujo apie sveikus produktus. Linksmai praleido dieną lauke žaisdami įvairiausius žaidimus. Vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo sveikos gyvensenos viktorinoje. Buvo vedamos pamokos apie sveiką gyvenseną, psichotropinių medžiagų žalą organizmui. Mokiniai rašė  laiškus rūkančiam draugui ir žiūrėjo prevencinius filmus. Bibliotekoje buvo organizuojama knygų paroda apie sveiką gyvenseną.

В феврале в нашей школе прошли различные мероприятия, в центре которых были вопросы, связанные со здоровьем учеников и с необходимостью бережно относиться к тому, что для всех является бесценным. Для учеников первого класса был организован конкурс рисунков «Здоровая планета», кроме этого ребята узнали много интересного о витаминах и о продуктах, в которых их много. А в четвёртом классе разговор шёл о вкусной и здоровой пище,  результатом беседы стал витаминизированный салат, приготовленный руками учеников. Викторина о здоровом образе жизни прошла в пятом классе. А в старших классах шёл серьёзный разговор о вредных привычках, о последствиях употребления психотропных веществ. Ученики писали письмо курящему другу, смотрели и обсуждали учебные фильмы.

Skip to content