Menu Close

Žaidimas „Šviesoforas“Игрa «Светофор»

Kovo 14 d. Rudaminos F. Ruščico gimnazijoje vyko žaidimo „Šviesoforas“ konkursas, kuriame dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Mūsų mokyklai atstovavo 5 dalyviai: Jaroslav Garlukovič, Tomas Tarasevič, Lukas Rymaido, Aliona Lavrentjeva-Čiukša ir Olga Rusinova. Mūsų mokyklos pradinukams buvo įteiktas diplomas už praktinę užduotį „Pėščiųjų perėja sankryžoje“. Konkursas ne tik suteikė mokiniams daug džiaugsmo, bet ir patikrino kelių eismo taisyklių žinias.

Pradinio ugdymo mokytoja Galina Tyško

14 марта в Рудаминской гимназии им. Ф.Рущица проходил зональный конкурс  игры «Светофор», в котором принимали участие ученики начальных классов.  Честь  нашей школы отстаивали 5 учеников из 1-4 классов: Ярослав Гарлукович, Томас Тарасевич,  Лукас Рымайдо,  Алёна Лаврентьева–Ч., Ольга Русинова. За практическое задание «Пешеходный переход через перекрёсток» ребята нашей школы получили диплом.  Конкурс подарил  детям  хорошее настроение и проверил  их знания по  правилам  дорожного движения.

Учитель начальных классов Галина Тышко

Skip to content